Bombs - 150 ml - Eau De Parfum

Ürün Kodu : 00184
3.600 TL
Ürün Özellikleri
notesico.png (23 KB)Fruity
Sweet
Fresh
Citrus
Floral
Tropical
White
-

— Bu koku için IT Girl ifadesi çok uygun olur.
— Son derece gençlik canlılığına sahip bu feminen kokuya ''çok seksi bir kız'' ifadesini kullanabiliriz.
— Tam bir cazibe tasarımı.
— Canlandırıcı ve son derece feminen.
— Son yıllarda en sevilen kokuları inceledik ve bizimde en sevilen kokumuz ortaya çıktı.
— İlk sıktığınızda turunçgillerin kokusunu (özellikle greyfurt) direkt alabiliyorsunuz, bu kokuya sonrasında ananas ve çarkıfelek meyvesi eşlik ediyor.
— Ananas baskın değil, ama meyvemsi bir koku dikkat edildiğinde hissedilecek türden.
— Sonrasında Manolya, Yasemin ve Meşe yosunu devreye giriyor ve çok daha güzel, biraz da çarpıcı bir kokuyla karşı karşıya kalıyorsunuz.
— Europa Union CPNP Number (Cosmetic Product Notification Portal) 3930280

-

— The expression IT Girl would be very appropriate for this fragrance.
— We can use the phrase “very sexy girl” to this feminine fragrance with a very youthful vitality.
— A complete charm design.
— Refreshing and extremely feminine.
— We have looked at the most popular fragrances in recent years and our favorite fragrance has emerged.
— You can smell citrus fruits (especially grapefruit) directly when you squeeze it, followed by pineapple and passion fruit.
— Pineapple is not dominant, but a fruity scent is the kind that can be felt when paying attention.
— Then Magnolia, Jasmine and Oakmoss come into play and you are faced with a much more beautiful and somewhat striking scent.
— Europa Union CPNP Number (Cosmetic Product Notification Portal) 3930280

Ödeme Seçenekleri
Garanti & İade
Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır: İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için; Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz. CAYMA HAKKI Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.
Yorumlar
Ücretsiz Kargo
Kampanya
Güvenli Alışveriş 256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo 150 TL ve üzeri alışverişlerde
Hızlı Kargo Saat 11:00'a kadar verilen siparişlerde
Güvenli Teslimat Kapınıza güvenli teslimat
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.