Creature - 150 ml - Eau De Parfum

Ürün Kodu : 00185
3.600 TL
Ürün Özellikleri
notesico.png (23 KB)
Amber
Vanilla
White Floral
Balsamic
Powdery
Woody
Warm Spicy
-
— Çağdaş ama bir o kadar zamansız bir koku tasarımı.
— Canlılık ve naif bir zerafet isteyen kadınların tüm isteklerine cevap veren bir Eau De Parfum.
— Parfum içeriğinde bulunan portakal çiçeği serinlik ve canlılık sağlar. Fas Yasemini, mistik olarak bilinen yanı sıra; gizemli, sofistike ve tazelik hissi yaratır. Beyaz Amber kalıcılık sağlar.
— Kaşmeran’ın odunsu yapıda çekim alanına sahip, tam anlamıyla baştan çıkarıcı bir nota.
— Beafrag markası farkıyla donatılmış değerli içeriklerin arasında kedi otu da yer almakta.
— Sevgilinize olan arzu, duygu ve tutkunuz için odunsu, Amber ve çiçeksi alt notalarında Beafrag Creature Eau De Parfum.
— Europa Union CPNP Number (Cosmetic Product Notification Portal) 3930325
-
— A contemporary yet timeless fragrance design.
— An Eau De Parfum that meets all the wishes of women who want vitality and naive elegance.
— Orange flower in the perfume provides coolness and vitality. Moroccan Jasmine, as well as known as mystical; creates a feeling of mystery, sophistication and freshness. White Amber provides permanence.
— A truly seductive note with the woody appeal of Kashmeran.
— Valerian is among the valuable ingredients that are equipped with the difference of the Beafrag brand.
— Beafrag Creature Eau De Parfum with woody, Amber and floral base notes for your desire, feeling and passion for your lover.
— Europa Union CPNP Number (Cosmetic Product Notification Portal) 3930325

Ödeme Seçenekleri
Garanti & İade
Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır: İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için; Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz. CAYMA HAKKI Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.
Yorumlar
Ücretsiz Kargo
Kampanya
Güvenli Alışveriş 256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo 150 TL ve üzeri alışverişlerde
Hızlı Kargo Saat 11:00'a kadar verilen siparişlerde
Güvenli Teslimat Kapınıza güvenli teslimat
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.